Çevre Haftası’nı dolu dolu kutladığımız etkinliğimize katılan herkese, değerli konuşmacılarımıza, neşe katan çocuklara, emektar kadınlara ve tüm ekibimize yürekten teşekkür ederiz. Bu güzel günün açılış konuşmalarını Erka Group Genel Müdürü Sn. Emel Şimşek ve İnegöl Belediye Başkanı Sn. Alper Taban gerçekleştirdi.

Değer Katan Başarı Hikayeleri Oturumunda:

Sn. Edanur Karabıyık (Erka Group Sürdürülebilirlik ve Kurumsal İletişim Müdürü), Sn. Serdar Zorluer (İnegöl Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü), Sn. Aykut Mutlu (BİOTREND Çevre ve Enerji Yatırımları A.Ş. İnegöl Tesis Müdürü) sunumlarıyla sahnedeydi.

Sürdürülebilir Gündem Oturumunda:

Sn. Vedat Kılıç (BTSO AB Uyum ve Yeşil Mutabakat Konseyi Başkanı, TÜDAM Yönetim Kurulu Başkanı), Sn. Nelih Akay (Avrupa Birliği Programları, Sürdürülebilir Kalkınma ve Çevre Yönetim Danışmanı), Sn. Safa Bozan (REVEGO Satış Yöneticisi) konuşmalarıyla sektörün ve güncel gelişmelerin nabzını tuttu.

Yeşil Moda “Geri Dönüşümün Işıltısı” Defilesi:
– Mercanlar ve Deniz Yıldızları Sınıfı – Okyanus Koleji

Kadın Sergisi:
– İNESMEK – Geri Dönüşüme Kadın Dokunuşu

Çocuklar İleri Dönüşüm Sergisi:
– Müsiad Saime Sultan Bilim ve Sanat Merkezi
– ⁠İshakpaşa İlkokulu

Çocuklarımız için düzenlenen yüz boyama ve bubble show etkinliği, Fungistanbul’un “Çer Çöp Havası – Atık Estrümanlarla Müzik Gösterisi” konseri ve ödül töreniyle etkinliğimizi taçlandırdık.

Ayrıca, çocuklarımızın “Hepimizin Bir Dünyası Var” temalı t-shirtleri için Çilek Mobilya’ya sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.