Bizi Takip Edin:
Erka Group İdari Bina
Erka Group İdari Bina
Erka Group İdari Bina
HAKKIMIZDA

ERKA GROUP

1997 yılında kurulan Erka Çevre, atık yönetimi konusunda her geçen gün yeni girişimlerde bulunarak ülkenin öncü firmalarından biri olmayı başarmıştır. Bünyesine kağıt-karton, naylon, plastik, palet ve geri dönüştürülebilen diğer atıkların yanında metal hurda, tehlikesiz atıklar ve tehlikeli atıkları ilave ederek atık konusunda uzman kadrosuyla birlikte entegre hizmet verme konusunda profesyonelleşmiştir.

21.04.2009 tarihinde T.C. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı’nın 25087 sayılı yazısıyla onaylanan İnegöl Belediyesi Ambalaj Atıkları Yönetim Planı doğrultusunda İnegöl Belediyesi sınırları içinde kaynakta ayırma ve geri kazanım projesi başlatılarak, tüm ilçeye ambalaj atıklarının toplanması konusunda hizmet verilmektedir. Firmamız, ambalaj atıklarının kaynakta ayrı toplanması işini ev, okul, kamu kurum ve kuruluşlarının yanında sanayiden de yapmaktadır.

İşletmemiz, Ambalaj Atığı Toplama ve Ayırma, Ambalaj Atığı Geri Kazanım, Bazı Tehlikesiz Atıklar İçin (Metal Hurda Dahil) Toplama ve Ayırma, Tehlikesiz Atık Geri Kazanım, Tehlikeli Atık Taşıma, Tehlikeli Atık Geri Kazanım ve Tanker Temizleme konularında yetki belgelerine sahiptir.

Vizyonu gereği, firmamız gelişime açık hizmet anlayışıyla Çevre Yönetimi, Çevre İzin ve Lisans konularında da hizmet vermek için Çevre Danışmanlik Yeterlilik Belgesi alarak çevreyi etkileyecek olan her türlü yatırımcı, kurum ve kuruluşa, pratik uygulanabilirliği ön planda tutan Çevre Görevlisi Danışmanlık Hizmeti konusunda da faaliyet göstermektedir

Tarihçemiz

ERKA ÇEVRE şirketinin temelleri 1997 yılında atıldı. Kurulduğu günden bu yana ortaya koyduğu istikrarlı performansıyla sürdürülebilir bir büyüme örneği sergileyen firmamız Atık Yönetimi, Lojistik ve Çevre Danışmanlık Hizmetleri alanında Türkiye’nin güçlü ve saygın şirketleri arasında yerini aldı.

Vizyonumuz
Girişimcilik, yenilikçilik ve güven ile şekillendirdiğimiz iş anlayışıyla odaklandığımız her alanda dokunduğumuz her hayata sürdürülebilir değerler katmak.
Misyonumuz
İnsanlık ve ekonomi için değer yaratan, müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz ederek çevreci bir yaklaşımla en doğru çözümleri üretmek.