12 Haziran 2024 Çarşamba günü gerçekleşen İSO Yeşil Dönüşüm Ödülleri töreninde, “ÇEVREYE SONSUZ SAYGI: Atığı Yaşama Dönüştüren Değer” projemizle “Sürdürülebilirlik Alanında İş birliği” kategorisinde 2. olmanın mutluluğunu yaşıyoruz!

Bu prestijli ödül töreni, İstanbul Sanayi Odası (İSO) Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Erdal Bahçıvan’ın ev sahipliğinde; Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Bakanı Sayın Mehmet Özhaseki ve İstanbul Valisi Sayın Davut Gül’ün de katılımıyla Hilton Bomonti, İstanbul, Crystal Balo Salonu’nda gerçekleştirildi. Törende, Çevre, Enerji Verimliliği ve Sürdürülebilirlik kategorileri altında öne çıkan toplam 26 kuruluş ödüllendirildi.

İstanbul Sanayi Odası’nın 1995 yılından bu yana düzenlediği Yeşil Dönüşüm Ödülleri, sanayide yeşil dönüşümün vizyonuna öncülük etmekte ve sektörde sürdürülebilirlik adına atılan adımları desteklemektedir.

Biz de “ÇEVREYE SONSUZ SAYGI PROJESİ” ile bu vizyonun bir parçası olmaktan ve sürdürülebilirlik alanındaki katkılarımızın takdir edilmesinden gurur duyuyoruz. Başta proje paydaşımız Starwood Orman Ürünleri A.Ş. olmak üzere, emeği geçen tüm ekip arkadaşlarımıza, projeyi destekleyen iş ortaklarımıza ve destekçilerimize teşekkür ederiz. Hep birlikte daha sürdürülebilir bir gelecek için çalışmaya devam edeceğiz!