Watsons Sürdürülebilirlik ve İnovasyon Zirvesi

19-20 Ekim tarihleri arasında düzenlenen Watsons Sürdürülebilirlik ve İnovasyon Zirvesinde Gold Sponsor olarak yer aldık. Boğaziçi Üniversitesinde düzenlenen zirvede “Atık Yönetiminde Sürdürülebilirlik: Atıksız Bir Dünya Mümkün Mü?” panelinde de Erka Group olarak yer aldık.

Geleceği inşa etmek için birlikte çalışmanın gücüne daima inanıyoruz. Bu kapsamda şahane bir organizasyon olan “Watsons Sürdürülebilirlik ve İnovasyon Zirvesi”ne Gold Sponsor olarak destek vermekten mutluluk duyduk.

Uzun süredir büyük bir özveri ile hazırlanan zirve; 19-20-21 Ekim tarihlerinde Boğaziçi Üniversitesi Albert Long Hall’de gerçekleşti. 700’den fazla katılımın olduğu Zirve’de “Atık Yönetiminde Sürdürülebilirlik: Atıksız Bir Dünya Mümkün mü?” paneline ev sahipliği yaptık ve bu önemli konuyu paydaşlarımızla derinlemesine ele aldık.

Sürdürülebilirlik ve Kurumsal İletişim Müdürümüz Edanur Karabıyık’ın Erka Group başarı hikayesini anlatarak başladığı ve moderasyonunu yürüttüğü panelde; panelistler arasında yer alan Genel Müdürümüz Emel ŞİMŞEK, Starwood Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Yıldız, Borusan Mannesmann Çevre ve Sürdürülebilirlik Yöneticisi Ahu OLGUN döngüsel ekonomi ve sürdürülebilirlik odağındaki çalışmalara farklı bir pencere açtı.